Co si soutěžící tohoto týdne představují pod pojmem hříchy na talíři? Je to pro vás naprosto běžná dobrota, nebo byste souhlasili s tím, že něco takového do vyváženého jídelníčku nepatří? Sledujte Prostřeno! v tomto týdnu a třeba zjistíte, že muži umí experimentovat a dotáhnout své vaření do konce lépe než ženy. Co se na stolech nakonec objeví? Světové recepty, česká odlehčená klasika, nebo zvláštní experimenty? Jak mlsné jazýčky mají naši účastníci a hlavně: jedí opravdu zdravě a myslí si to o jejich menu i ostatní? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak může těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!
Prostřeno – 3. 9. 2024 - Atrey a Kateřina:

V úterý 3. 9. 2024 uvaří v pořadu Prostřeno Atrey Rae a Kateřina Rae, kteří chtějí ostatní inspirovat ke změně životního stylu. Pozvání do dílu o zdravém stravování je pro ně možnost, jak přinést semínko inspirace i mimo jejich běžné klienty a sledující. Pokud vyhrají, tak polovinu výhry věnují nadaci Vize Dagmar Havlové, se kterou dlouhodobě spolupracují.
Druhou polovinu investují do vytvoření zázemí Healing Temple. Jako zábavu si připraví meditaci v jurtě s křišťálem. Tato jídla si vybrali, protože to jsou jejich oblíbené dobroty, které připravují pro své přátelé. Řada známých už je prosila i o recepty. Je to dle nich chutná cesta ke zdravějšímu stravování. Jak jejich menu zaujme? Sledujte už v úterý.
Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří Atrey a Kateřina,
v úterý 3. 9. 2024 od 17.50 hodin na Primě
Tento článek také můžete