Jarní prázdniny 2025 – termínyJarní prázdniny 2025 – termíny Ryby - roční horoskop na rok 2025Ryby - roční horoskop na rok 2025 Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 10.03. 2025
Dnes má svátek Viktorie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu

16. 03. 2014 | Televizní tipy
Kašel a rýmu nemá nikdo rád. Kupte zázvor, oloupejte cibuli a žeňte nachlazení pryč ze dveří! Je tady nový pořad Kouzelné bylinky s dílem Na kašel a virózu.

Kouzelné bylinky - Na kašel a virózuZimou unavený organismus snadno podlehne nachlazení či viróze. Proč ale hned běžet k lékaři? S moderátorkou Simonou se v pořadu Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu naučíme, jak správně uvařit skvělý a účinný zázvorový čaj.

V pořadu Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu si ukážeme přípravu jednoduchého cibulového sirupu pro děti.

A na otázku, proč znovu objevovat moudrost lidového léčitelství, odpoví slavný bylinář Bohumil Jukl. Exotickou lahůdku – karotku se zázvorem – vykouzlíme na kamnech Evy Francové.

Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu můžete sledovat 16.3. 2014 od 18,25 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu:

Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu
Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu
Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu
Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu
Kouzelné bylinky - Na kašel a virózu
 



Komentáře
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Obrázek uživatelky
profil
bylinky si vařím každý den
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles