Fotbalový klub Dynamo Stružnice hraje okresní přebor a splněním jejich snu by byl postup do vyšší třídy. Trenér Petr prožívá s mužstvem všechno a chová se ke klukům jako k vlastním. Ale jen nadšení nestačí, zvláště co se přidají zranění a jiné fotbalové i nefotbalové priority.
O show Ano, trenére:
Od 22.10. 2015 můžete celkem po osm čtvrtečních večerů sledovat ojedinělé návštěvy fotbalových klubů, hrajících od pralesní ligy, přes okresní přebor i trochu výš. V nich se respektovaný trenér František Straka pokusí zlepšit úroveň. Show se zdaleka netočí jenom kolem míče.
Současně nás „tréňa“, jak si sám František Straka říká, provede i domovy hráčů, kam byl během natáčení zván - aby zjistil, zda, a případně jak, tento velký sportovní koníček ovlivňuje život rodin venkovských fotbalistů.
Uvidíte, že i fotbalových mužstva v nejnižších soutěžích se mohou zlepšovat, dosáhnout úspěchu poctivým tréninkem a bez úplatků. Pověstný motivátor Straka fotbalovým týmům pomáhá zlepšit výkonnost a tréninkové metody.
"V podobné pralesní soutěži si občas ještě také zahraju. Ano, trenére! bude taková ukázka, jak funguje fotbal na vesnicích a v malých městech," prozrazuje dále kouč ke své show. Co díl show, to příběh jednoho konkrétního klubu, několika rodin i jedné vesnice.
Další díl nové reality show Ano, trenére
můžete sledovat ve čtvrtek 26.11. 2015 od 22:45 na Primě
Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz