Velký roční horoskop na rok 2025Velký roční horoskop na rok 2025 Vodnář - roční horoskop na rok 2025Vodnář - roční horoskop na rok 2025 Jarní prázdniny 2025 – termínyJarní prázdniny 2025 – termíny Hrajte s námi SUDOKU online !Hrajte s námi SUDOKU online !
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 11.02. 2025
Dnes má svátek Božena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY

Chytrá žena

Bedekr IV. - Zámky na Loiře

5. 10. 2017 | Televizní tipy
Míša Maurerová a Martin Písařík vás provedou v pořadu Bedekr IV. - Zámky na Loiře oblastí s největším počtem zámků na kilometr čtvereční v pořadu plném tipů, triků a užitečných informací. Nová řada magazínu o turisticky nejzajímavějších místech ve Francii.

Údolí Loiry, nejdelší francouzské řeky, která měří přes tisíc kilometrů, si v minulosti vybrala řada králů a šlechticů.  Zámky jako z pohádky, ale také ten, ve kterém strávil poslední roky života Leonardo Da Vinci, obklopený parkem s modely vytvořenými podle jeho vynálezů.

Bedekr IV. - Zámky na LoiřeNeméně působivé je i město Orléans v čele s Katedrálou svatého Kříže a domem Johanky z Arku. Do současnosti nás vrátí moderní centrum Les Turbulences. Vítejte v pohádkové oblasti Zámků na Loiře a Orléans, vítejte v Bedekru!

Bedekr IV. - Zámky na Loiře můžete sledovat 5. 10. 2017 od 21 hodin na ČT2!


Zdroj, foto: Česká televize


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Bedekr IV. - Zámky na Loiře:

Bedekr IV. - Zámky na Loiře
Bedekr IV. - Zámky na Loiře
 



Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip


NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !