-Komerční sdělení-
![SodaStream SodaStream](https://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/sodastream-danek-kuchar-2013.jpg)
Když nemáte limetu, vražte tam ocet. Svatá prostoto! Proč si krucipísek někdo myslí, že chceme žít ve světě náhražek a šididel? Že toužíme po kdejakém „fejku“? Minule jsem tu psala o tom, že nakoupím dárky ve vánoční akci SodaStreamu, že nabízejí ke každému koupenému výrobníku zdarma tři sirupy a tři barevné láhve ve vánočním balení. A že je to skvělý tip na dárek.
To jsem si dala. Hned z několika stran jsem si vyslechla, že kde prý žiju, jestli nevím o tom, že na trh se chystají další sirupy a další výrobníky od jiných značek a že to bude levnější a kdesi cosi. Když nemáte SodaStream, vražte tam jánevímco.
![SodaStream SodaStream](https://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/sodastream-darek-vanoce-zdarma-2013.jpg)
Kdo jiný vám nabídne šedesát příchutí sirupů včetně kol, ovocných, toniků, energy drinků a dokonce i nealko koktejlů? A o ceně ať mi nikdo nemluví – já ze SodaStreamu pořídím sodu z obyčejné kohoutovky litr za dvě sedmdesát a z jedné láhve sirupu udělám až osmnáct litrů limonády. Kdepak, jestli budu kupovat k Vánocům výrobník sodovky, tak jedině SodaStream a hotovo. Když si k tomu přičtete tu vánoční akci, máte klidně tři dárky najednou a zaplatíte jen jeden. Takže moje rada zní – nenechte se obloudit napodobiteli.
![SodaStream SodaStream](https://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/sodastream-danek-pc-tlacitka-2013.jpg)
Když někam patří limetka, tak si ji prostě dopřejte a když chcete mít domácí limonádu podle svého výběru kdykoli se vám zamane a bez vláčení láhví z obchodu, dopřejte si SodaStream A svým nejbližším taky.
Vaše Agáta Akátová