Ale když ho řeší s Helenou, tak má špatné spojení. Márty zjistí, že je to proto, že je připojená na wifi i kamera. Krejza o tom mluví s paní Lídou a ta se přizná. Stalkovala Krejzu. Ale je to nešťastnice, zemřel jí manžel a cítí se opuštěná. Krejza ji přehodí na Čumpelíka, kterému Lída začne vyvářet.

Anna vyčte Petrovi, že jí nepomohl najít mobil. Petr si přeloží výčitku tak, že ba se na něho mohla Anna vykašlat. A tak začne vymýšlet různé romantické zábavy. Masáž, večeři s hudbou, pošle Anně velkou kytici. Petr tak usiluje o to, aby Annu potěšil, až ji tím otráví. Nakonec Petrovi řekne, ať neposlouchá rady od Pavla, který musí svoje milenky pořád bavit. Že mezi nimi je to v pohodě.
Dančina kamarádka Hanka si otevřela kosmetický salon.
Danka se z toho raduje a dohazuje jí klienty. Dostávají na první návštěvu kupon – zdarma. První si naběhne Sabina, která ukradla kupon Pájovi. Hanka totiž svou práci vůbec neumí. Naběhne si ale taky i Pája a Danka. A ještě jiní klienti, kterým Danka dala kupon na první návštěvu zdarma. Dance nakonec nezbude, než říct upřímně Hance, že je mizerná kosmetička a ať jde zase raději dělat účetní.
O seriálu Krejzovi:
Hrají: O. Navrátil, P. Tomicová, V. Hybnerová, M. Plánková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a další. Režie J. Rezková.