Máme rádi Česko – 19.5. 2013:
V týmu Kuby Prachaře bude v neděli 19.5. 2013 soutěžit rovněž kapitán – mistr světa a dvojnásobný stříbrný olympionik ve veslování Ondřej Synek! Další hvězdnou posilou jeho týmu bude skvělá herečka Dana Morávková a bavič, komik a učitel češtiny Josef Náhlovský. Fanánek si ovšem také připravil speciální frajeřinku a pozval si hosta ze sousedního Slovenska – herečku Andreu Kerestešovou. A to není všechno, kopat za jeho tým bude i miss tisíciletí Monika Žídková a jeden Čech jako poleno – František Ringo Čech.

A jdeme prověřovat hvězdné znalosti – hádají se filmové a hudební ukázky, hraje se tichá pošta. V té naprosto s přehledem exceluje Fanánek! Nejen, že umí skvěle odezírat ze rtů, jeho obrovská devíza je hlavně v tom, že se zná s Karlem Gottem, o kterém příběh v tiché poště je. Takže kromě toho, co slyší, si spoustu informací sám domyslí. A většina toho je správně! Díky téhle megahvězdné známosti vybojuje pro svůj tým skoro maximální možný počet bodů!
Týmu Fanánka se překvapivě daří i přesto, že se jeho členové mezi sebou moc neznají. František Ringo Čech si půlku večera myslí, že vedle něj soutěží Andrea Verešová, a ne Andrea Kerestešová! V jednu chvíli dokonce zahlásí: „Slečna Verešová nemá sluchátka!" Asi nemá zrovna svůj den, protože po pár minutách v rámci hádání hudebních ukázek nepozná ani svoji vlastní pecku Pražákům těm je tu hej.
Monika Žídková naprosto popře „zaručenou pravdu“ o nižší inteligenci blondýn. Téhle blondýně to totiž neuvěřitelně pálí a znalosti má, že zbytek týmu jen zírá. Tým Kuby Prachaře překvapivě boduje u slepé mapy i přesto, že zeměpisný specialista je v protějším týmu – Fanánek zeměpis miloval, takže v téhle disciplíně bezkonkurenčně exceluje.
To František Ringo Čech tuhle hru vzdává ještě před začátkem, on „má totiž navigaci", takže k čemu potřebuje znát mapu?! A navíc neváhá urážet všechny kolem. Když přijde na řadu statistika a otázka, kolik je v Česku žen, komentuje to slovy: „Když je odliv mozků, jsou to muži." Statistika vůbec přinese zajímavé pikošky – věděli jste, jaká je průměrná výška českých mužů nebo kolik kilogramů papírových letáků dostane do schránky každý rok průměrný Čech? To vše a ještě mnohem více se dozvíte v nové show Máme rádi Česko s datem 19.5. 2013.
Koukejte se na Máme rádi Česko v neděli 19.5. 2013 ve 20.15 a dozvíte se to!