-Komerční sdělení-
Dobrá, přiznávám, je to hodně osobní a nejspíš si za to můžu sama, ale já ten vztek někde vypustit prostě musím!
![SodaStream SodaStream](https://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/komercni-sodastream-kuchyn-vyrobnik.jpg)
Honza, tedy můj muž, mě v pátek vytočil do nebe a na pěkně dlouho mi otrávil facebook. A přitom šlo o úplnou pitomost – o sodovku. Po obědě mi povídá, hele, Háto (říká mi Háto, i když ví, jak mě to štve), udělej sodovku… a že má žízeň a dal by si svoji oblíbenou Retro Kolu. A já, káča pitomá, jdu jak ovce, protože proč bych mu neudělala radost, že jo. Mohlo mě napadnout, že mě natáčí? Já myslela, že si prohlíží fotky na telefonu. Ano, přiznávám, jsem tak trochu kopyto. A Honza to samosebou ví.
Soda Stream používáme denně několikrát, máme ho už přes rok, a já se prostě dodneška pořádně nenaučila, jak se vlastně má ta láhev do toho výrobníku sodovky našroubovat. Většinou to zvořu a Honza to pak namistrovaně udělá sám během vteřiny.
![Soda Stream - revoluce Soda Stream - revoluce](https://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/komercni-sodastream-revoluce-sroubovani.jpg)
Honza mi dal pusu, omluvil se a podal mi láhev, abych ji nasadila. Už jsem chtěla začít řvát, ale najednou koukám, láhev sedí! Žádný závit! Žádné složité vymyšlenosti – prostě tam tu láhve strčíte – a je to během zlomku vteřiny. Zkusila jsem to ještě asi desetkrát – pokaždé na první pokus, jakoby tam ta láhev naskakovala sama. Honza to zase natočil, zase to dal na moji stránku – a co myslíte? 2, slovy dva lajky! No, není to nespravedlivý? Když vám něco jde, nikoho to nezajímá. Jak říkám, nesnáším facebook. Přinejmenším do zítřka, dýl to asi nevydržím.
Vaše Agáta Akátová