568. díl oblíbeného televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat 16.4. 2015. Mázlovi chybí partnerka na ples a pozve chůvu Danu. Ta si začne myslet, že se do ní Mázl zamiloval. Netuší, že Čestmír miluje její dvojče Janu. Andrea se v 568. dílu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 s datem 16.4. 2015 snaží usvědčit Kolihu z krádeží na oddělení.
Jáchym slíbí, že jí pomůže.
![Ordinace v růžové zahradě 2 - 568. díl Ordinace v růžové zahradě 2 - 568. díl](https://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/ordinace-v-ruzove-zahrade-16-4-2015-38.jpg)
Nová lékařka
Bára se v 568. dílu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 s datem 16.4. 2015 dozví o kruté soutěži, kterou vymyslel ředitel Hejduk pro ni a pro
Tomáše.
Na oddělení může zůstat jenom ten lepší z nich.
Bára pochopí, že Tomáš o Hejdukově hře celou dobu věděl a snažil se získat náskok.
O seriálu Ordinace v růžové zahradě 2:
Nové příběhy nejsledovanějšího českého seriálu (2015). Hrají Z. Adamovská, P. Rychlý, J. Čenský, D. Morávková R. Fiala, P. Kikinčuk. V. Zavřel, L. Hejlík, B. Štěpánová a další. Režie J. Rezková
Sledujte 568. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2
vysílaný ve čtvrtek 16.4. 2015 od 20:20 na TV Nova
Tento článek také můžete