V pořadu Pečený sněhulák ze dne 1. 9. 2014 hrají: J. Kohák, R. Štabrňák, K. Janečková, J. Kaluža, A. Čuba, Z. Truplová, R. Mrázik, V. Polák, V. Skórka a další. Kamera J. Šťastný. Režie J. Kohák.
V nové skečové show Pečený sněhulák ze dne 1. 9. 2014 vám tvůrci odhalí výměnu sochy svatého Václava za novou dominantu Václavského náměstí. V několika scénkách pak zavítáme na Ministerstvo,

Svérázný problém s překročením zákona musí řešit i moderátor oblíbené televizní relace Kápni božskou, který si pozval do studia k rozhovoru zástupce Strany nudistů. A konečně vám prozradíme, co se děje v našem mozku, když jste nenadále vystaveni partnerské konfrontaci. Nenechte si ujít vaši pravidelnou dávku nekorektního humoru v pořadu, jehož sledování lze doporučit jen na vlastní nebezpečí.