Dvě ze čtyř žen jsou čtyřicátnice a obě Jany, ale nepletou se, protože nemohou být rozdílnější. První je černá, druhá blonďatá, první nemluvná a uzavřená, druhá vstřícná a upovídaná. A ještě něco se na Zlínsku sejde dvojmo: dva dny po sobě bude v pořadu Prostřeno svíčková s kynutým knedlíkem.
![Prostřeno 3.5. 2013 – Eva Prostřeno 3.5. 2013 – Eva](https://www.chytrazena.cz/obrazky/admin/clanek/prostreno-3-5-2013-eva-38.jpg)
Prostřeno – 3.5. 2013 – Eva:
V pátek 3.5. 2013 uvaří v pořadu Prostřeno dělnice Eva (36). Poslední soutěžící, sympatická Eva, se zatím v soutěži Prostřeno moc neprojevila, ale soupeři ji považují za zručnou kuchařku.
Eva na sebe v pořadu Prostřeno s datem 3.5. 2013 prozradí, že pracuje v továrně na výbušniny, tak to snad žádný výbuch nebude! Čím Eva překvapí v pátek 3.5. 2013 ve svém domě?
Eva v pátek 3.5. 2013překvapí, ale ne tak, jak zamýšlela, když plánovala své tři chody. I ve finále se totiž bude podávat svíčková! Ale tentokrát opravdu z pravé svíčkové, s kynutými knedlíky, jako byly včera.
Jednou vařenými v páře, jednou ve vodě. Takže nás čeká v pořadu Prosřeno duel tradičních českých jídel. A před tím vydatný a ocukrovaný salát s kuřecím masem, těstovinami, zeleninou, ananasem, majonézou a jogurtem a nakonec „sladké pokušení“ ze slepených sušenek se zakysanou smetanou.
Bude to stačit na vítězství? Jak moc pomohou Evě její hezké a talentované děti, které pro hosty uspořádají v obýváku malý popový koncert? To vše a ještě více se dozvíte v pátek 3.5. 2013 v pořadu Prostřeno!
Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří hostitelka Eva,
v pátek 3.5. 2013 od 18.00 na Prima family
v pátek 3.5. 2013 od 18.00 na Prima family
Zdroj, foto: Prima Family
Vendula Vrablová