Další týden pořadu Prostřeno! je tady a s ním i mnoho emocí, taktiky, ale i skvělého vaření a servírování toho nejlepšího, co čeští amatérští kuchaři umí vykouzlit. U ploten a hrnců – a také u slavnostně prostřených stolů – se sejdou účastníci ze Středočeského kraje a Prahy. Jak jim jejich snažení půjde od ruky? Komu se bude dařit, kdo nebude stíhat a kdo na co zapomene? Jak celým týdnem zamíchá úkol týdne, kterým je tentokrát něco úplně jiného než vaření, ale zaměřuje se především na estetickou stránku stolování? Kdo si tenhle úkol velmi usnadní, a kdo ho vezme vážně? Ale hlavně: Kdy ho soutěžící odhalí? Nebo budou mít celý týden pocit, že se vlastně na úkol týdne všichni vykašlali? Prostřeno! bude zajímavé od prvního shánění surovin až k poslednímu servírování dezertu. Kromě skvělých jídel se můžete těšit i na zábavu, která bude mít grády, ale nebude ani nouze o napětí. To vše už v pondělí.

Prostřeno! tohoto týdne bude plné výzev i překvapení. Sledujte ho každý všední den v 17.50 a dozvíte se víc. Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést 10 tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte!
Prostřeno – 6. 12. 2022 – Jitka:
V úterý 6. 12. 2022 uvaří v pořadu Prostřeno pracovnice ve spaghetterii Jitka (51), která si myslí, že je normální ženská. S partnerem má syna Jana. Do pořadu ji přihlásila její kamarádka, a pokud by vyhrála, pozvala by přátele na wellness víkend. Jako zábavu si pro hosty připraví zkoušku zručnosti v pití vody.
Má ráda práce na zahrádce, není v jídle vybíravá a ráda si dá řízek a bramborový salát. Těší se na nové zkušenosti, a zatím netuší, co by provedla s případnou výhrou. Jak se jí podaří vyrovnat se stresem v kuchyni? To vše zjistíte už v úterý.
Nenechte si ujít další Prostřeno, kde uvaří Jitka, v úterý 6. 12. 2022 od 17.50 hodin na Primě
Zdroj, foto:
PrimaVendula Flassig Vrablová
Tento článek také můžete