Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! S užitečnými radami a praktickými nápady přichází do vašich domácností pravidelně každý týden oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Václavem Postráneckým.
V dalším dílu pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ se zaměříme na choroby česneku během růstu a skladování. Popustíme uzdu své fantazii a vyzdobíme dekorační předměty korálkovou mozaikou. Pomůžeme slepičkám z velkochovů najít nový domov a naplnit heslo „pět slepiček na dvoreček“ – odvděčí se nám za to snůškou čerstvých vajec.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.