Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.
Podzimní nečas a plískanice jsou u nejednoho z nás příčinou pořádného nachlazení, a tak má pro nás Láďa Hruška hned zkraje jednu osvědčenou vychytávku na ucpaný nos a pro automobilisty zase vychytaný roztok proti zamrzání oken u auta. Milovníky sov coby krásných a důstojných symbolů moudrosti potěší návod na to, jak si vyrobit originální nástěnnou mozaiku ve tvaru sovy, a dokonce se svítícíma očima.

Nevíte si rady s dárky pro muže? Inspirujte se dárkovými kanystry a hasičáky, v jejichž útrobách čeká na obdarovaného příjemné překvapení. Rozveselte svou podzimní výzdobu šášuly ze skleněných lahví. A na závěr si pochutnáme na poctivém kuřecím vývaru s paštikovými knedlíčky.